четвер, 7 грудня, 2017, 22:10 Політика
Ігор Гузь: Дії міністра Насалика – це диверсія проти енергетичної незалежності України

Я не розумію, як така людина, як пан Насалик, стала міністром вугільної промисловості України. Тому вимагаю, щоб керівника уряду Гройсмана поставив на голосування питання про його звільнення.

Про це заявив народний депутат України Ігор Гузь в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Ігор Гузь нагадав, що минулого тижня зареєстрував постанову про звільнення міністра вугільної промисловості та енергетики Ігоря Насалика.

«Я є депутатом на шахтарському окрузі, це місто Нововолинськ. Можу констатувати, що станом на сьогодні вугільна галузь безпосередньо на Волині абсолютно доведена «до ручки». Так, уже протягом 4-ох місяців не виплачується зарплата шахтарям двох копалень – це шахта №9 та «Бужанська», – підкреслив народний депутат.

Він запевнив, що Насалик жодного разу не приїздив на Волинь, щоб поспілкуватися з шахтарями, з профспілками та місцевою владою.

«Я вимагаю у керівника уряду Гройсмана, щоб він поставив це питання на голосування залу. Чи підтримають мене народні депутати – я сумніваюся, однак я все одно буду цього добиватися, адже люди доведені до відчаю», – наголосив Ігор Гузь.

Також депутат додав, що сьогодні у профільного Міністерства абсолютно немає стратегіє розвитку та бачення майбутнього України в енергетичній сфері.

«Не зрозуміло, що буде з єдиною шахтою, яка зараз будується в Україні. Натомість там є 30 мільйонів тон покладів вугілля марки «Г», на якому працюють багато електростанцій в Україні. Звісно, я не заперечую, що сьогодні є потреба у вугіллі, яке ми закуповує з-за кордону. Але чи є сенс нам і далі годувати шахтарів у США, ПАР, та навіть Росії, якщо ми маємо своє вугілля. Це абсолютно нелогічно, а тому я вже третій рік борюся за те, щоб держава добудувала бодай одну шахту», – зазначив Ігор Гузь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 14:10 :20