четвер, 7 грудня, 2017, 19:45 Політика
Експерт: Чи спроможна сучасна влада створити чесний Антикорупційний суд?

За чотири постмайданівські роки Україна так і не стала суб’єктом міжнародних відносин.

Таку думку у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK висловив керівник платформи «Національна стратегія розвитку» Дмитро Співак.

Гість програми вважає, що глава української держави – Президент свідомо взяв у свої руки усі важелі управління країною.

«Адже регіональна влада не ліквідована, СБУ, МВС, Міністерство оборони, найбільша фракція у парламенті. Він сьогодні вже виступає і говорить про мінімальну заробітну плату 4100. Але, якщо ми живемо у парламентсько-президентській республіці, то де глава держави, а де заробітна плата. Це взагалі не його сфера діяльності. Це повноваження Кабміну», – наголосив гість програми.

Окрім того Дмитро Співак зазначив, що за чотири постмайданівські роки Україна так і не стала суб’єктом міжнародних відносин.

«Україна так і не стала нехай маленьким, але партнером. Бо сьогодні ми не є партерами. Нам розповідають що приймати, кого звільняти, кого охороняти і кого захищати. І як тільки вночі ті, чи інші державні діячі США проголошують якісь меседжі, то зранку представник української влади їх ретранслює, видаючи за свої»,– акцентував експерт.

Відтак, керівник платформи «Національна стратегія розвитку» вважає, що Україні сьогодні вкрай необхідно створити чесний та незалежний суд.

«Але тут у мене постає питання: чи спроможна нинішня українська влада, в якої сьогодні дискредитовані усі державні інституції, створити справді чесний та незалежний Антикорупційний суд? Моя відповідь на це питання негативна, на жаль»,– зазначив Дмитро Співак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 13:50 :52