Новини » Львів 7 грудня, 2017, 16:24
Депутати Львова вимагають звіту про надходження з Великоднього та Різдвяного ярмарків

Міського голову Андрія Садового просять надати детальну інформацію про надходження до міського бюджету Львова від ТзОВ «Львівські ярмарки» за організацію та проведення Великоднього та Різдвяного ярмарків у м. Львові впродовж 2015-2017-го років.

Відповідний запит сьогодні, 7 грудня, під час сесії Львівської міської ради озвучив депутат від ВО «Свобода» Маркіян Лопачак, передає кореспондент ІА ZIK.

Він зазначив, що ТзОВ «Львівські ярмарки» впродовж тривалого часу є єдиним суб’єктом господарювання, який здійснює діяльність щодо організації та проведення Великоднього та Різдвяного ярмарків у Львові. При цьому, відсутня будь-яка публічна інформація про надходження до міського бюджету від цього суб’єкта господарювання та умови його участі у організації та проведенні ярмарків в м.Львові за час 2017-го року та минулих років.

Зважаючи на це, депутат просить міського голову Андрія Садового надати детальну інформацію про надходження до міського бюджету Львова від ТзОВ «Львівські ярмарки» за організацію та проведення Великоднього та Різдвяного ярмарків у м. Львові впродовж 2015-2017-го років, а також дані про умови відбору ТзОВ «Львівські ярмарки» для організації та проведення Великоднього та Різдвяного ярмарків у м. Львові впродовж 2015-2017-го років.

Андрій Садовий заявив, що ніхто, окрім «Львівських ярмарків», не зголошується проводити святкові ярмарки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 12:06 :56