четвер, 7 грудня, 2017, 14:22 Львів
Депутати Львова поділили для Ахметова 109 га землі
Львівська міська рада. Фото: Микола Тис/ZIK
Львівська міська рада. Фото: Микола Тис/ZIK

Депутати Львівської міської ради на сесії 7 грудня погодили поділ земельної ділянки, яка перебуває у комунальній власності Львівської міської ради, на території с. Сороки-Львівські Пустомитівського району Львівської області. Йдеться про 109 га, які на одній з попередніх сесій відмовилися ділити для компанії ПАТ «ДТЕК Західенерго» Ріната Ахметова.

За відповідну ухвалу проголосувало 35 депутатів, передає кореспондент ІА ZIK.

Як йдеться у пояснювальній записці, у Львівську міську раду звернулися ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 109.1297 га, розташованої за межами населеного пункту с. Сороки-Львівські Пустомитівського р-ну Львівської обл., яка є у постійному користуванні ЛМКП «Львівтеплоенерго» (форма власності комунальна) для будівництва об’єктів ТЕЦ-2.

На земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна (майновий комплекс), який перебуває у власності ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО».

Враховуючи те, що земельна ділянка знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради, представлених документів ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» ухвалою погодили поділ земельної ділянки площею 109,1297га.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради уже розглядали це питання. 26 жовтня на сесії вони не підтримали ухвалу щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває у власності Львівської міської ради, на території с. Сороки-Львівські. Цю землю пропонували поділити для компанії ПАТ «ДТЕК Західенерго» Ріната Ахметова.

Читайте також: У Львові Порошенко запросив Садового до себе в машину

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 04:14:16