середа, 6 грудня, 2017, 14:24 Суспільство
Зміни у державі творять 5% населення, – Бондарчук

Українці не мають опускати руки і втрачати надії на позитивні зміни. Адже навіть п’ять відсотків активних громадян може чинити зрушення у системі.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Володимир Бондарчук.

«Мені здається, що всі герої, які віддали свої життя і на війні, і під час Революції Гідності, зробили все можливе для країни. Ми пам’ятаємо їхні подвиги. Тому тепер маємо боротися і за себе, і за них», – коментує гість програми.

Голова ГО переконаний, що події Майдану та війна об’єднала людей.

«Я не вважаю, що пам'ять про загиблих притуплюються через постійний наплив схожої інформації. На мій погляд, це навпаки об’єднує, і ті, хто до кінця не зрозуміли, що відбулося на Майдані, з початком війни осягнули цю думку. Російсько-український конфлікт торкнувся дуже багатьох сімей. Люди, які були на фронті, повертаються звідти з іншими поглядами», – каже Бондарчук.

Гість студії певен, що для того, аби змінювати державу достатньо навіть 5 % небайдужого та активного суспільства.

«Звісно, не все населення має один погляд на події. Проте зміни у державі творять 5% населення. Тобто, я все ж покладаю надії не на масу, а на малий прошарок активних людей, які зможуть витягнути свою країну. Ми, до прикладу, робимо офіційні звернення до президента, керівників судової гілки влади, проводимо прес-конференції. Певна реакція на це є», – додає гість програми.   

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 18:38:36