середа, 6 грудня, 2017, 15:15 Політика
«Zіткнення» з Роксаною Руно на ZIKу нарощує рейтингові показники
Фото: ZIK
Фото: ZIK

У вівторок, 5 грудня, ток-шоу «Zіткнення» з ведучою Роксаною Руно (в ефірі телеканалу ZIK щовівторка та щочетверга о 20:00) вчергове серед лідерів телеперегляду. Вчорашня частка спецвипуску програми-дебатів, присвяченого темі затримання Міхеїла Саакашвілі, склала 1,14% за цільовою аудиторією «Україна 18+» та 1,37% за цільовою аудиторією «Україна 18+ 50+».

Також високі рейтингові показники вчора продемонстрували прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» із частками 1,39% за цільовою аудиторією «Україна 18+» та 2% за цільовою аудиторією «Україна 18+ 50+» відповідно.

Стабільне лідерство утримує велике політичне ток-шоу з Наташею Влащенко «Народ проти».

Окрім того, першість за рейтинговими показниками у програми «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинних випусків «Перші про головне», авторського проекту Тетяни Даниленко «FACE 2 FACE», інтерактивного проекту Vox populi.

Зазначимо, ZIK показує позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом. Зокрема, минулого місяця телеканал суттєво зміцнив рейтингові показники – середньоканальна частка ZIKу зросла до 0,44%.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє семиріччя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну.

Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію у Києві. Через два роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 15:57 :36