середа, 6 грудня, 2017, 11:34 Політика
Заяви Саакашвілі про розмову з правоохоронцями перед народом – це клоунада, – юрист

Можливо, тепер кожен вимагатиме, щоб розмови з правоохоронцями відбувались не в згідно норм Кримінально-процесуального кодексу, а перед народом. Кожна людина повинна доводити свою невинуватість в суді.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) зазначив юрист Олександр Москалюк.

«Заяви Саакашвілі про те, що він готовий перед народом вести розмови з правоохоронними органами – це якась клоунада. Давайте тепер кожен, кого викликатимуть правоохоронні органи, висловлюватиме бажання, щоб такі розмови відбувались не згідно норм Кримінально-процесуального законодавства, а перед людьми», – каже Олександр Москалюк.

За його словами, попри всю недосконалість судової системи та правоохоронних органів, кожна людина повинна намагатися доводити свою невинуватість та свої права у законний спосіб.

«У мене є питання і щодо діяльності правоохоронних органів. Я до сьогоднішнього дня не зрозумів і не знаю, була санкція суду чи її не було. Бо справді є норми Кримінально-процесуального законодавства, які пояснюють, коли саме особа може затримуватись без санкцій суду», – зазначив юрист.

Проте, він зауважив, що таких норм є зовсім небагато, фактично, для цього існує лише три підстави.

«Особа затримується на місці вчинення злочину або відразу ж по гарячих слідах. Але навряд чи це стосується пана Саакашвілі. Разом з тим, мені видається, що було б правильно для нього все-таки підкоритися вимогам правоохоронців», – вважає експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 17:29 :00