середа, 6 грудня, 2017, 11:32 Львів
Виконком Львова не дав газеті «Ратуша» грошей

Сьогодні, 6 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради розглядав зміни до міського бюджету на 2016 рік, однак серед них не йшлося про виділення 171 тис. грн комунальній газеті «Ратуша». Відтак, працівники не отримали потрібних на зарплати коштів.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Член виконкому Орест Печенко поцікавився у в.о. директора департаменту фінансової політики Ліни Миколаїв, чи серед змін до міського бюджету на 2016 рік є стрічка про виділення грошей «Ратуші» на зарплати.

За словами чиновниці, це питання не включили у проект рішення, бо не було документів. Представник управління фінансового контролю, своєю чергою, повідомив, що до закінчення перевірки у комунальній газеті потрібно ще дев’ять днів.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що не йдеться про виділення коштів на зарплати працівникам ЗМІ: «На зарплату передбачено у бюджеті 1,5 млн грн. Зараз мова йде про додаткові кошти. Кожне комунальне підприємство міста може звернутися до міської ради з проханням надати додаткові кошти – «Ратуша» звернулася. Це право міської ради – давати чи не давати. Враховуючи, що попередні перевірки не були успішними, зараз триває перевірка, правда зі складностями. Після цього керівник управління (фінансового контролю, – ред.) публічно озвучить доповідь, і ми прийматимемо рішення».

Ліна Миколаїв додала, коли ЛМР розглядає питання про підтримку газети, то у першу чергу перевіряє її розрахунки – заробітну плату та інші видатки. Чиновниця зазначила, що «Ратуша» – господарська структура, тому, окрім того, що закладено у бюджеті, газета має інші надходження.

На зауваження О. Печенка, що раніше це питання вносили у проект бюджетних змін міський голова сказав: «Це тому, що депутати добрі. До них прийдеш – поплачеш, то вони всі гроші дадуть. Я б хотів, щоб ми неупереджено підходили до цього питання».

Відтак, виконком не дав грошей «Ратуші».

Нагадаємо, 17 листопада, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради розглядали питання щодо змін до міського бюджету Львова на 2017 рік. Зокрема, йшлося про виділення понад 171 тис. грн на збільшення зарплат працівникам комунальної газети «Ратуша». Однак за пропозицією міського голови Львова Андрія Садового це питання перенесли.

Головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв заявляв, що Андрій Садовий залишив працівників ЛКП «Газета» «Ратуша» без зарплати за листопад і грудень. Він це прекрасно розуміє. У цій ситуації Садовий дуже серйозно підставив себе.

Пізніше виконавчий комітет Львівської міської ради пообіцяв на початку грудня розглянути питання щодо виділення 171 тис. грн на зарплати працівникам комунальної газети «Ратуша». До цього часу у ЛМР повинні провести перевірку фінансово-господарської діяльності цього ЗМІ. У цей же день головред газети «Ратуша» Савельєв подарував Садовому яйця – «щоб той став чоловіком».

Львівська міська рада повідомляла, що 27 листопада об 11.00 працівники управління фінансового контролю прийшли у комунальне підприємство редакції газети Львівської міської ради «Ратуша» для проведення перевірки фінансово-господарської діяльності за 2014-2016 роки та завершений звітний період 2017 року. За інформацією міськради, їм не дозволили почати роботу. Водночас головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв називає це брехнею.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:13 :18