середа, 6 грудня, 2017, 11:17 Регіони
В Івано-Франківську на хакатоні визначать найкращу команду, якій дадуть 2,5 тис. грн для початку проекту

В Івано-Франківську, 9 грудня, вдруге відбудеться хакатон «Від Ідеї до проекту». На нього запрошують усіх, хто хоче навчитися перетворювати свої ідеї у проекти, а проекти у реальність. Крім цього організатори для команди-переможця підготували 2 500 гривень на початкову діяльність в межах власного проекту.

Про це сьогодні, 6 грудня, повідомив власкор IA ZIK.

На цьогорічний хакатон, який має назву «Від Ідеї до проекту. Версія 2.0 День демократії» та який присвячений Всесвітньому дню захисту прав людини, запрошують усіх, кого цікавить розвиток низової демократії та міжкультурний діалог.

Організатор хакатону – ГО «Молодіжна організація «СТАН», тут зазначають, що для учасників це нагода розробити проекти, які популяризуватимуть ідеї толерантності та міжкультурного різноманіття, протидію дискримінації і ксенофобії.

Для того, щоб вони були втілені в життя, достатня увага буде приділена основам фандрейзингу (пошуку ресурсів на втілення) та адвокаційним кампаніям.

Своїм досвідом з учасниками хакатону ділитимуться спікери – Альона Каравай (Інша освіта, MitOst e.V), Issa Sadi Diallo – президент НДО «Африканська рада в Україні; Назар Максимів – координатор програми «Міські Ґранти» платформи Тепле Місто та Віктор Загреба – представник ГО Vision Zero, менеджер реформ дорожнього сектору.

У команді ментоів – Остап Павлюк (підприємець), Андрій Філіпський (головний редактор газети «Репортер»), Женя Акімов (спеціаліст з SMM), Маркіян Іванчок (підприємець), Юрій Вацик (адвокат, УГСПЛ),Фуад Алеві (голова арабської общини), Сергій Ніконоров (координатор «Робокулубу»), Андрій Фармуга (засновник агенції інтернет-реклами), Христина Вінтонів (організаторка TEDx Ivano-Frankivsk), Оля Косович (Ротарі Клуб), Юлія Кміта-Ференц (журналістка), Ілона Мурзова (директорка БФ «Платформа соціальних інновацій «Трансформація»). 

Місце проведення хакатону – головний корпус університету Короля Данила вул. Є.Коновальця, 35.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:42:32