середа, 6 грудня, 2017, 9:18 Економіка
Уряд до кінця року підпише з американською компанією угоду про оновлення Укрзалізниці
Локомотив General Electric Transportation для Укрзалізниці. Фото: mtu.gov.ua
Локомотив General Electric Transportation для Укрзалізниці. Фото: mtu.gov.ua

Кабінет Міністрів України завершив переговори з американським гігантом GE Transportation і до кінця року буде підписано угоду про стратегічне партнерство щодо реалізації семирічної програми оновлення рухомого складу ПАТ «Укрзалізниця» загальною вартістю близько 1 млрд дол.

Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі керівництва компанії з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, пише AgroPolit.com.

«Радий, що ми фіналізували наші домовленості і домовляємося, що до кінця року всі документи мають бути узгоджені та підписані. Уряд сприятиме цьому процесу», ‒ зазначив глава уряду.

Активна фаза переговорів щодо цього проекту тривала впродовж трьох останніх місяців і проводилася керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» за підтримки Офісу залучення інвестицій UkraineInvest.

Сторони погодилися, що в рамках виконання всіх домовленостей локалізація (використання українських потужностей) зросте до 40%. Зі свого боку GE Transportation підтвердила готовність протягом всього проекту постачати в Україну технології, проводити навчання фахівців, а також опрацювати можливості доступу до кредитних ресурсів.

Виконання першої фази проекту передбачає постачання ПАТ «Укрзалізниці» вже у вересні наступного року 30 локомотивів, які будуть містити українські запчастини й будуть обслуговуватися в Україні.

«Це дозволить «Укрзалізниці» гарантувати вирішення питання дефіциту тяги вже до наступного пікового навантаження», ‒ зазначив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 03:56:27