середа, 6 грудня, 2017, 11:25 Львів
У Дрогобицькому районі створюють координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

При Дрогобицькій райдержадміністрації створюють координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА.

До складу координаційної ради запрошують представників громадських об’єднань, установ, організацій, підприємств, місцевих засобів масової інформації, а також діячів освіти, культури, науки, мистецтва, спорту.

Від кожного інституту громадянського суспільства може бути делеговано не більше, ніж один представник.

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання при Дрогобицькій райдержадміністрації – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, який створюється для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері національно-патріотичного виховання на території району, – зауважив голова РДА Володимир Шутко. – Основними її завданнями буде сприяння

здійсненню повноважень районної державної адміністрації у питаннях національно-патріотичного виховання, зокрема, в частині виконання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя; співпраці районної державної адміністрації з громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання тощо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 09:16 :44