середа, 6 грудня, 2017, 16:58 Львів
У Дрогобичі з бюджету виділять ще 9 млн грн на виплату зарплати медикам

У Дрогобичі фінансове управління міськвиконкому разом з керівництвом міста пропонують виділити з міського бюджету ще 9 млн грн на виплату заробітної плати працівникам галузі охорони здоров’я. Відповідний проект рішення подано на розгляд сесії міської ради, запланованої на 8 грудня.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Щодо решти коштів, необхідних для виплати заробітної плати медикам, то очікується, що все ж таки найближчим часом місто отримає субвенцію від держави.

Нагадаємо, що медична сфера Дрогобича у 2017 році була недофінансована з державного бюджету на 36,5 млн грн. У лікарнях міста медичні послуги отримує третина мешканців району – близько 6,5 тис. пацієнтів. Але з Дрогобицького району досі не надійшли до міського бюджет 20 млн 100, 6 тис. грн міжбюджетних трансфертів за пролікованих за 10 місяців хворих із сіл і селищ.

До бюджету Дрогобича також не повернуто 3 млн грн за пролікованих мешканців Трускавця та 3,4 млн грн за пролікованих мешканців Борислава.

З приводу цього Дрогобицька міська рада подала низку судових позовів до Дрогобицької райдержадміністрації щодо повернення міжбюджетних трансфертів. Зараз позовні заяви перебувають у судах.

Ситуація з виплатою заробітної плати працівникам галузі охорони здоров’я Дрогобича була б критичнішою, якщо б в цьому році з міського бюджету не було б виділено на це додатково 23,9 млн грн.

За підрахунками відділу охорони здоров’я міськвиконкому, до кінця року на зарплату медикам необхідно майже 17 млн грн.

У зв’язку з фінансовою ситуацією, яка склалася у галузі охорони здоов’я, керівництвом Дрогобича проводилась низка реорганізаційних заходів, що дало змогу домогтися значної економії видаткових коштів, які одразу ж скеровувались на виплату заробітної плати медикам.

Торік через подібну ситуацію з міського бюджету було додатково виділено медичній галузі 28,4 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:54 :20