середа, 6 грудня, 2017, 19:50 Політика
Соболєв назвав головну «болючу» причину, з якої НАБУ хочуть «затоптати»

Нині такий період, що або буде знищено топ-корупцію, або вона приведе Україну до часів Януковича.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат (фракція «Самопоміч»), голова Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Нагадаємо, Антикорупційний комітет сьогодні проголосував за скерування до ВРУ пропозиції щодо зняття з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгора Соболєва. Таке рішення підтримали 12 членів Комітету.

Єгор Соболєв наголосив, що в Україні створене законодавство про відкритість, яке показало суспільству, як його обкрадають, і це людей дуже обурило. Окрім того, зазначив гість програми, є законодавство про НАБУ і САП, які за два роки підібралися до керівництва держави.

Пан Соболєв вважає, що зараз основна справа, якої боїться Президент і його команда, – це справа щодо формули «Роттердам+».

«Компанії Петра Порошенка купили цінні папери Рината Ахметова, а потім Комісія з регулювання енергетики, яку очолює представник Петра Порошенка, різко підвищила тарифи для електростанцій, що виробляють електроенергію за рахунок спалювання вугілля. Це, переважно, бізнес Рината Ахметова, і в такий спосіб виграли і Ахметов, і компанії Петра Порошенка… Це в усіх країнах страшний злочин», – заявив голова Антикорупційного комітету.

«Цю справу розслідує Антикорупційне бюро, і, я думаю, це одна з головних причин такого поспіху, такого бажання їх затоптати», – наголосив народний депутат.

Єгор Соболєв заявив, що нині такий період, що або буде знищено топ-корупцію, або вона приведе Україну до часів Януковича.

Голова Антикорупційного комітету також переконаний, що якщо в Україні з’явиться антикорупційний суд, за рік-два усі корупціонери сядуть за грати. Тому, каже він, проти цієї ініціативи нині триває настільки потужна боротьба.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:41 :27