середа, 6 грудня, 2017, 17:43 Політика
Саакашвілі подав до НАБУ заяву про вчинення злочину Луценком та Грицаком
Національне антикорупційне бюро України. Фото: НАБУ
Національне антикорупційне бюро України. Фото: НАБУ

Сьогодні Михайло Саакашвілі подав до НАБУ заяву про вчинення злочину групою осіб на чолі з Генеральним прокурором України та головою СБУ. У заяві стверджується, що за особистою вказівкою Юрія Луценка та Василя Грицака, а також його заступників Павла Демчини та Віктора Кононенка «вчиняється ряд кримінальних правопорушень, щодо моїх поплічників з використанням службового становища, всупереч інтересам служби, що завдає істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам мені та моїм друзям, в тому числі Громадянам Грузії та громадським інтересам».

Про це повідомляють на сайті «Руху нових сил».

Лідер «Руху нових сил» у заяві вказав, що в діях ряду чиновників ГПУ, СБУ, ДМС, Держприкордонної служби та Управління Держохорони вбачаються злочини за ознаками Кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 ККУ – Зловживання владою та службовим становищем. А в сукупності описані в заяві дії осіб «свідчать про вчинення злочину передбаченого статтею 255 ККУ створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину».

У зв’язку з вище викладеним Михайло Саакашвілі просить НАБУ прийняти його заяву, внести відомості до ЄРДР та невідкладно розпочати досудове розслідування.

Фото: info.rns.org
Фото: info.rns.org
Фото: info.rns.org
Фото: info.rns.org
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 22:09 :22