середа, 6 грудня, 2017, 16:12 Спорт
Олег Смалійчук: Впевнений, що суперниками із «Олімпіком» ми будемо лише на полі
Віце-президент ФК «Карпати» Львів Олег Смалійчук. Фото: fckarpaty.com
Віце-президент ФК «Карпати» Львів Олег Смалійчук. Фото: fckarpaty.com

Віце-президент львівського ФК «Карпати» Олег Смалійчук пояснив ситуацію навколо недограного матчу проти донецького «Олімпіка».

«Насамперед, хотів би попросити, щоб усі заспокоїлися. Вважаю, що нам потрібно продовжувати вести конструктивний діалог і разом знайти компромісне рішення щодо оптимальної для обох сторін дати догравання матчу. Доля поєдинку повинна вирішуватися в чесній і справедливій боротьбі на футбольному полі, а не в кабінетах чи Інтернеті.

Гравці «Олімпіка» так само постраждали, як і наші гравці. Зараз недоцільно шукати винних, тому що винних у таких форс-мажорних ситуаціях не може бути апріорі. «Карпати» з великою повагою ставляться до футбольного клубу «Олімпік» і ми впевнені, що суперниками будемо тільки і виключно на футбольному полі. Однак, зважаючи на те, що наші гості залишилися у Львові на ніч, ми компенсуємо їм незаплановані витрати.

Тепер хочу пояснити усім про підігрів. Він не вмикається для того, щоб розтопити сніг, а використовується для того, зокрема, щоб земля розмерзлася і гравці не бігали по асфальту. Його час приходить тоді, коли на вулиці мороз, а не нульова температура. У неділю не було морозу, відповідно, не було жодної потреби в підігріві. Поле ж м’яке було, а не замерзлим. Щоб розтопити увесь сніг, треба було нагріти кінчики трави до 30 градусів, але таких підігрівів по-перше не існує, а по-друге, навіть якби існували, ми просто убили б траву», – підсумував віце-президент ФК «Карпати» Олег Смалійчук у коментарі Інформаційному центру клубу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:24:53