середа, 6 грудня, 2017, 5:55 Суспільство
Відомий шоумен назвав «троянських коней» Кремля в Україні
Антін Мухарський
Антін Мухарський

Більшість російських так званих лібералів, які змушені були ховатися в Україні від путінського режиму, за своєю суттю є «троянським конем» Кремля.

Про це в ефірі Обозревателя заявив відомий український артист і письменник Антін Мухарський.

«Як говорив Троцький – це тимчасові попутники. Безумовно, ситуація неоднозначна, але у мене склалася своя, можливо суб’єктивна думка. Під час активізації військових дій в 2014 році, ми особисто звільнили двох російських художників, які сповідували ліберальні погляди і працювали в антиімперськрму контексті», – розповів він.

За його словами, особливо їх дратує мовне питання.

«І ось парадокс: усі російські так звані ліберали, які приїжджають в Україну, через 3-6 місяців починають активно критикувати все, що відбувається в Україні. Вони проти уряду, вони проти президента, вони проти мовного закону. Питання мови для них взагалі дратівливе: «Зачем вам эта мова? Зачем вы поднимаете это вопрос?». Тобто, вони, прибуваючи сюди під виглядом дисидентів, все одно займають антиукраїнські позиції. Це «троянський кінь» Кремля», – вважає артист.

Читайте також: У Верховній Раді нардепа змусили говорити українською мовою

При цьому Мухарський впевнений, що рано чи пізно це може негативно позначитися на суспільних настроях в Україні.

«Один раз у мене волосся дибки стало і досі стоїть. Я подивився, як Ганапольський в одному з ефірів ставив на голосування питання, а чи вважати Голодомор геноцидом? І ця тема активно обговорювалася. Російські ліберали – це латентна небезпека. Така повільна отрута. Знаєте, як Наполеона роками труїли миш’яком, так і цей миш’як колись подіє», – підсумував письменник.

Читайте також: Михайло Добкін знову «відзначився» знаннями української мови

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 09:38:39