середа, 6 грудня, 2017, 18:01 Регіони
На Рівненщині поліція та рятувальники розробили спільний план дій під час негоди

У випадках несприятливих погодних умов на автошляхах Рівненщини поліція, рятувальники та служба автодоріг розробили алгоритм дій, який передбачає чіткий розподіл функцій та обмін інформацією.

Про це власкору IA ZIK повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Нововведення має дозволити оперативніше приймати рішення і реагувати на надзвичайні подіі під час снігопадів та складних погодних умов.

Мережа автомобільних доріг загального користування Рівненської області становить майже 5150 км, з яких понад 2000 км – дороги державного значення та понад 3140 км – місцевого значення.

З метою забезпечення умов безперебійного і безпечного руху транспортних засобів на дорогах області визначено схеми та терміни виконання робіт з усунення наслідків несприятливих погодних умов і надзвичайних ситуацій. Також розроблено та затверджено порядок взаємодії і координації дій головного управління Національної поліції в Рівненській області, головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Рівненській області, управління патрульної поліції в місті Рівне, Служби автомобільних доріг у Рівненській області та державного підприємства «Рівненський облавтодор».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 04:24:04