середа, 6 грудня, 2017, 12:27 Суспільство
Майдан не був даремним, – Бондарчук

Революційні події змінили історію країни та вплинули на її майбутнє, а процеси трансформації тривають і досі.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Володимир Бондарчук.

«Не марно загинули мій батько та інші герої Майдану. Основним досягненням подій 2013-2014 років стало те, що люди змінилися. Сотні ініціатив, які вийшли з Майдану, зараз невтомно працюють для того, щоб змінити країну. Дивлячись на тих українців, які були поряд з батьком, я певен, що буде краще. До того ж, Революція Гідності досі не завершилася», – говорить гість програми.

Бондарчук наголосив, що він не має права втрачати надію на позитивні зміни, оскільки саме за це віддали життя сотні українців на Майдані.

«Безумовно, бувають дуже складні моменти, бо на Майдані наша родина втратили найдорожчу людину. Дуже важко пригадувати, як все відбувалося. Щороку ця рана на серці кровоточить. Як би складно не було, ми не маємо права на зневіру. На наших плечах лежить більша відповідальність, тому що мусимо втілити мрії наших рідних, тобто побудувати країну, про яку вони так мріяли», – каже голова ГО «Родина Героїв Небесної Сотні».

Володимир Бондарчук звертає увагу на те, що зміни даються лише через дії та єдність.

«Ми не запустимо процес змін силою думки. Якщо критична маса людей, яка змінилася під час Революції Гідності, буде рухатися у одному напрямку – все у нас вийде. На першому етапі нашу ГО об’єднало спільне горе. Тепер організація є своєрідною моделлю України, де всі люди різні, з різних регіонів, прошарків суспільства, освітою тощо. Ми разом, бо маємо дві цілі: по-перше покарати винних, а по-друге, вберегти пам'ять про наших рідних. І мова не йде про монументи чи оди, ми бажаємо дати можливість українцям втілити ті мрії, які не встигли вони», – додає гість програми.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 18:38:27