Новини » Політика 6 грудня, 2017, 0:40
Купрій: Кримінальні звинувачення проти Саакашвілі – сфабриковані

Таке відео, яке зняли проти Саакашвілі, можна зняти щодо будь-якої особи, і подати його як компромат. До того ж, до справи прив’язали російський слід, що наводить на думку, що це спланована акція для дискредитації всього протестного руху, а не тільки Саакашвілі.

Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Провокація щодо Саакашвілі – це провокація з боку президента, і це очевидно. Адже він злякався масштабних акцій протесту, коли на мітинг вийшло близько 20 тисяч людей. Зараз же ми бачимо, як будь-яким чином намагаються зробити супротив таким акціям. Адже протести можуть продовжуватися, набирати сили, і це лякає Порошенка» – підкреслив Купрій.

Депутат певен, що люди підтримують не Саакашвілі, а боротьбу з владою. Адже згідно соціологічних досліджень, Порошенко має 9-те місце серед політиків, а відтак не потрапляє ні в перший, ні другий тур президентських виборів. Тому, додає політик, сьогоднішні дії влади – це фактично агонія

Читайте також: Голос Курченка – це підробка пранкера, – Добкін

Натомість питання будь-яких протестних та антипротестних акцій – це завжди передбачає фінансування. Адже український політикум та законодавство побудований так, що це все перебуває в сірому секторі.

«У будь-якій акції завжди є фінансовий аспект, а саме, це гроші чи на намет, чи бензин, їжу і тому подібне. І таке відео, яке зняли проти Саакашвілі, можна зняти щодо будь-якої особи, і подати його як компромат. Тому я наголошую, що проти Саакашвілі сфабриковані кримінальні звинувачення, оскільки інкриміновані статті, які не підходять, і не можуть бути доведені», – наголосив Віталій Купрій.

До того ж, зауважив депутат, знову до справи прив’язали російський слід, і це все наводить на думку, що це спланована акція для дискредитації всього протестного руху, а не тільки Саакашвілі. Відтак, у цій справі ще буде багато цікавих фактів.

Читайте також: Дерев’янко порівняв статки генпрокурора Луценка і екс-президента Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 23:30 :44