середа, 6 грудня, 2017, 17:21 Спорт
Довічно відсторонені МОК російські олімпійці подали позови до спортивного суду в Лозанні CAS
Спортивний суд Лозанни. Фото: football24.ua
Спортивний суд Лозанни. Фото: football24.ua

22 з 25 російських спортсменів, яких Дисциплінарна комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) через звинувачення в маніпуляціях з допінг-пробами позбавила результатів на Олімпіаді-2014 в Сочі і довічно відлучила від участі в Іграх, подали позови до Арбітражного спортивного суду (CAS) в Лозанні (Швейцарія).

Як повідомляє прес-служба CAS, індивідуальні позови до CAS подали: Олександр Зубков, Дмитро Труненков, Олексій Негодайло, Олександр Касьянов, Олексій Пушкарьов, Ільвір Хузін, Ольга Стульнєва (усі – бобслей), Олександр Третьяков, Марія Орлова, Сергій Чудінов, Олена Нікітіна, Ольга Потиліцина (усі – скелетон), Олександр Легков, Євген Бєлов, Максим Вилегжанін, Олексій Пєтухов, Юлія Іванова, Євгенія Шаповалова (усі – лижні гонки), Ольга Вілухіна, Яна Романова (обидві – біатлон), Ольга Фаткуліна, Олександр Румянцев (обидва – ковзанярський спорт). Усі попросили CAS винести рішення до початку Олімпійських ігор 2018 року.

Поки з числа вже покараних спортсменів не подали позови до CAS лише біатлоністка Ольга Зайцева, лижниці Юлія Чекальова і Анастасія Доценко.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет призупинив членство Олімпійського комітету Росії в організації та відсторонив збірну РФ від участі в зимових Іграх-2018, які пройдуть в Пхьончхані (Республіка Корея).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:46:32