середа, 6 грудня, 2017, 22:05 Політика
Березюк: Я хотів би почути від Вакарчука, чи має він досвід, щоб керувати країною?

Я би хотів почути від Вакарчука, чи він хоче взяти відповідальність за управління країною та чи має він на це досвід.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк, відповідаючи на запитання блогера, як він оцінює шанси Вакарчука на майбутніх президентських виборах.

«Знаєте, займатись, чи не займатись політикою, це не є основний критерій. Бо така політика як у нас, то, такою політикою, що сьогодні займаються наш теперішній Президент, Генеральний прокурор, краще не займатися. Це теж, як і вульгарним бізнесом, краще займатися, або ж корупційний бізнесом у владі. Тому іноді «табула раса» є краще за «супер досвід»,– зазначив Олег Березюк.

Нардеп каже, що для того, аби йти у президенти, потрібно мати не лише досвід творчих виступів на сцені, а й досвід управлінський.

«Управляти державою не можна після концертної діяльності, або ж після декількох місяців навчання в Сполучених Штатах Америки. Більше цього, а ми взагалі Вакарчука питала, чи він хоче цього?»,– акцентував Березюк.

Читайте також: Анатолій Гриценко розповів про Вакарчука у парламенті

Відтак, нардеп додав, що хотів би почути особисто від Святослава Вакарчука, чи він справді хоче взяти відповідальність за управління країною.

«А може це спекуляції? Тому я би хотів почути від Вакарчука, чи він хоче взяти відповідальність за управління країною, чи має він на це досвід. Бо людина може мати бажання, але треба мати ще й досвід. Тому я думаю, що це питання треба поставити Вакарчуку. А він, як дуже чесна і нормальна людина має вийти до людей і сказати, щоб або не спекулювали його прізвищем, або що він дійсно йде. І тоді ми можемо спекулювати. Адже це людина, яка має вплив на емоційний супровід людей своєю творчістю. Але, чи це вистарчить для того, щоб бути президентом, ми спитаємо його»,– наголосив Березюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 02:51:20