середа, 6 грудня, 2017, 22:45 Політика
Березюк: Ті, хто стоїть в наметовому містечку, виконують політичну хірургічну роботу

Сьогодні хлопці, які стоять поруч із тими людьми, що на Грушевського, вони виконують політичну хірургічну роботу. І зауважте, з політичними вимогами!

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк.

«Сьогодні хлопці, які допомагають і стоять поруч із тими людьми, що на Грушевського, вони виконують політичну хірургічну роботу. І зауважте, з політичними вимогами! Не з вимогами вигнати Порошенка, або розігнати Раду, вони просять вимагаючи. І не так, як це роблять інші, делікатно з трибуни, що їх ніхто не бачить», – зауважив Олег Березюк.

Разом з тим народний депутат додав, що замість того, аби виконувати свої обіцянки, нинішні політики просто-напросто нарікають один на одного.

«От чому сьогодні знімають Соболєва, нарікають на НАБУ, а не вносять того, що вони обіцяли – великі політики сьогодення, «демократи»? Одномоментно питання вирішив би закон про Антикорупційний суд. А також закон про відкриті виборчі списки та закон про збереження НАБУ. Невже так тяжко це зробити?», – дивується Березюк.

Водночас нардеп пояснює, що політики таки не можуть цього зробити, бо при владі сьогодні знаходяться олігархи, а не демократи.

«Які, на жаль, є достатньо інтелектуальними, щоб термінами та милими сльозами прикривати свою тваринячу структуру», – наголосив Олег Березюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 02:50:15