середа, 6 грудня, 2017, 23:15 Політика
Березюк: Державний бюджет далі служитиме олігархату

Державний бюджет і далі залишається виключно фіскальним, його наповнення відбуватиметься виключно за рахунок людей, їхніх зарплат та податків. Він далі служитиме олігархату.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк.

Народний обранець розповів, що нещодавно він розмовляв із декількома міністрами та їхніми заступниками, і виявилося, що навіть вони не знають, яким буде Держбюджет на 2018 рік.

«Вони його не бачили. А от мій висновок такий: бюджет і далі залишається виключно фіскальним, його наповнення відбуватиметься виключно за рахунок людей, їхніх заробітних плат та їхніх податків. І на превеликий жаль вчора міністр фінансів не зміг відповісти на жодне із трьох запитань: Чому немає наповнення бюджету з митниці, з податку на виведений капітал та трансфертне ціноутворення?»,– зазначив Олег Березюк.

Народний депутат додав, що це саме ті джерела, які сьогодні служать виключно олігархату.

«А це означає, що олігархи будуть прекрасно сидіти на цих потоках. Зокрема, за рахунок виключно простих людей. І жодного популізму тут немає», – зауважив Березюк.

Окрім проблем із Держбюджетом, гість програми каже, що проблеми сьогодні існують і в Міністерстві соціальної політики.

«Що ж ми будемо робити із тими осучасненими пенсіями на 53 гривні, яких є 80% по країні? Люди просто відчувають себе ошуканими. Вони не вірять своїм очам, що їх так «пошанувала» держава. Тобто, це також шахрайство олігархічного режиму. І мені шкода, що уряд не спромігся хоча б трохи вирівняти ситуацію», – акцентував Олег Березюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 02:49:57