вівторок, 5 грудня, 2017, 17:59 Суспільство
Єдиний в Україні журнал про театр може зникнути
Фото: telekritika.ua
Фото: telekritika.ua

Головний редактор єдиного в нашій країні аналітичного журналу про театр «Український театр» Анастасія Гайшенець має намір звільнитися з видання у разі непогашення Міністерством культури боргу із зарплати.

Про це повідомляє Телекритика.

До такої ситуації у виданні, з її слів, призвело урізання міністерством фінансування Національного газетно-журнального видавництва, яке видає «Український театр», на тлі процесу роздержавлення ЗМІ в Україні. При цьому жодних консультацій з приводу проходження роздержавлення Мінкультури не проводить.

«Наша робота фактично перетворилася на волонтерський проект. Ми робимо журнал із великим задоволенням, але дуже хочеться їсти. Я дуже втомилася здійснювати це надзусилля і жити за рахунок своїх близьких. Якщо до кінця року я не отримаю від Мінкультури погашення заборгованості за 10 місяців моєї роботи – звільнюся. Мій волонтерський ресурс вичерпано», – пише вона у своєму Facebook.

<nbsp;>

Свою підтримку журналу почали висловлювати і театральні діячі. Наприклад, головний режисер «Першого театру» Роза Саркісян.

<nbsp;>
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 17:49:03