вівторок, 5 грудня, 2017, 13:58 Регіони
У Тернополі записати дитину до лікарні можна в Інтернеті
У Тернополі записати дитину до лікарні можна в Інтернеті
У Тернополі записати дитину до лікарні можна в Інтернеті

У дитячих поліклініках Тернополя запрацювала «Електронна реєстратура».

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міськради, система дасть змогу батькам записати дітей до дільничного без черг – в Інтернеті.

Наразі скористатися системою можуть пацієнти, які обслуговуються у педіатричному відділенні №1 на вул. Федьковича. Незабаром цей сервіс буде доступний для пацієнтів інших мікрорайонів, кажуть у міській раді.

«Система «Електронна реєстратура» дозволяє батькам оперативно, через Інтернет, не перебуваючи у звичайній черзі в поліклініці, записати дитину на прийом. При цьому не потрібно звертатися у реєстратуру, електронний талон та амбулаторна картка вже будуть у кабінеті лікаря. З допомогою цієї ж системи під час прийому дільничний записуватиме пацієнтів до вузькопрофільних фахівців», – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

За словами Надала, інші поліклініки поступово приєднуються до системи. Електронний запис для дітей доступний на сайті http://www.tmdkl.te.ua/.

У міській раді додали, що в Тернополі також активно працює система «Електронна реєстратура» для дорослих. Вона функціонує у поліклініках та амбулаторіях. Здійснити запис можна на сайті http://www.medical.te.ua/ua/ з початку 2016 року

Міські чиновники зазначають, що система, яка функціонує у Тернополі, може бути повністю адаптована з національною системою електронної реєстратури, про яку ведуться розмови у Міністерстві охорони здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 03:54:27