вівторок, 5 грудня, 2017, 17:44 Спорт
У Львові відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Рєзнікова

На навчально-спортивної базі літніх видів спорту МО України у Львові з 1 по 3 грудня відбулися ХVII всеукраїнські змагання з гирьового спорту, присвячені пам’яті професора Юрія Резнікова.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Рєзнікова"

Збірна Житомирщини з гирьового спорту у Львові виграла Меморіал Юрія Рєзнікова-2017

Участь у змаганнях взяли 161 спортсмен, які представляли команди 12-ти областей України, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Серед організаторів змагань – Міністерство молоді та спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Союз гирьового спорту України та Львівський обласний осередок гирьового спорту.

Головний суддя змагань, суддя національної категорії, заслужений майстер спорту України – Володимир Андрейчук (Львів).

Ініціатором проведення першого такого турніру пам’яті професора Юрія Олексійовича Рєзнікова у 2001 році був його вихованець МСМК, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту Андрій Яремус.

Найкращими у загальнокомандному заліку виявилися представники Житомирщини. Збірна Львівської області виборола друге місце, а на третій сходинці опинилися спортсмени Рівненської області.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Рєзнікова"

Володимир Андрейчук здобув золоту нагороду для господарів Меморіалу Юрія Рєзнікова-2017

В особистій першості переможцями серед чоловіків у відповідних вагових категоріях стали: Ігор Кривенко, до 63 кг (Полтавська область); Олексій Бусилков, до 68 кг (Запорізька область), Володимир Андрейчук, до 73 кг (Львівська область), Євгеній Колесник, до 78 кг (Житомирська область), Геннадій Тимофеєв, до 85 кг (Кіровоградська область), Полміра Квіквініа, до 95 кг (Хмельницька область) та Іван Харковець, понад 95 кг (Харківська область).

Переможці серед жінок в різних вагових категоріях: Марія Макарчук (Житомирська область), Валентина Кольман (Харківська область), Марія Блащук (Львівська область) та Лілія Прокопчук (Житомирська область).

Переможці та призери змагань відзначені медалями та дипломами Мінмолодьспорту України, а також переможці та призери змагань нагороджені цінними відзнаками «Срібна гиря», а перша п’ятірка кращих у кожній ваговій категорії отримали спеціальні футболки з логотипом турніру, виготовлених за сприяння синів Юрія Рєзнікова – Олексія та Костянтина Рєзнікових.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Рєзнікова"

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:25:30