вівторок, 5 грудня, 2017, 11:26 Львів
У львівських ЦНАПах протерміновано видачу 5,8 тис. паспортів

Найзатребуванішою у Центрах надання адміністративних послуг Львова залишається послуга з оформлення і видачі паспортів. З початку року нею вже скористалися понад 30 тис. осіб. Водночас, оскільки суб’єктом надання цієї послуги є Міграційна служба, то в ЦНАПах, як і в інших відповідних структурах, через підвищений попит є значні затримки у видачі паспортів.

Про це повідомили у департаменті адміністративних послуг ЛМР, інформує прес-служба міськради.

Так, у січні 2017 року ЦНАП надав 681 послугу з оформлення і видачі паспортів, у лютому – 1476 послуг, в березні – 1984 послуги, у квітні – 360 послуг (лише в перший тиждень місяця, оскільки був відсутній канал зв’язку і не було технічної можливості прийому документів), у травні – 2315 послуг, у червні – 3855 послуг, липень – 3687, серпень – 3982, вересень – 3970, жовтень – 3577 послуг, листопад – надано 4779 послуг.

Водночас, через підвищений попит на виготовлення паспортів, є значні затримки у їх видачі.

«Станом на 30 листопада, враховуючи статистичні дані, є значне протермінування адміністративних послуг з оформлення, видачі та обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також послуги з оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку, суб’єктом надання яких є територіальні підрозділи ГУ ДМС у Львівській області. Загальна кількість протермінованих заяв на отримання цих послуг – 5 865, що на 37% більше ніж протерміновані результати адміністративних послуг минулого місяця. Зокрема, протерміновано: Шевченківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1 856 заяв, Залізничний відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1 058 заяв, Сихівський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 1035 заяв, Личаківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 998 заяв, Франківський відділ ГУ ДМС у Львівській області – 918 заяв», – зазначають в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.

Нагадаємо, що подати документи для оформлення паспорта громадянина України можна у територіальному підрозділі ЦНАП м. Львова залежно від реєстрації місця проживання особи. Проте подати документи можна у будь-якому територіальному підрозділі ЦНАПу м. Львова.

«Всі документи оформляються одразу на місці, одразу відбувається фотографування. Обладнання сучасне, закуплене відповідно до вимог Міграційної служби України, є зв’язок з демографічним реєстром, тобто усі необхідні дані передбачено і враховано, щоб послуга була належної якості», – зазначають в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.

Відповідно до наказу Державної міграційної служби України від 03.11.2016 № 280, вартість оформлення паспорта громадянина України в термін, не пізніше як 20 робочих днів, становить 279 грн, до 10 робочих днів – 366 грн. Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в термін не пізніше як 20 робочих днів становить 557, 32 грн, до семи робочих днів – 810,32 грн.

Перелік необхідних документів для оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон є на сайті Львівської міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 15:28 :51