вівторок, 5 грудня, 2017, 14:44 Регіони
У Чернівцях підприємця оштрафували на 416 тис. грн за працівників-нелегалів

За приховування працівників-нелегалів, в тому числі й іноземців, на підприємця у Чернівцях накладено штраф у розмірі 416 тис. грн.

Про це повідомило управління Держпраці у Чернівецькій області.

Під час інспекційного відвідування фізичної особи-підприємця (суб’єкт господарювання займається виготовленням борошняних та кондитерських виробів в Чернівцях) виявлено трьох працівників, котрі працювали на виготовленні продукції без укладання трудових договорів.

У ході інспекційного відвідування також встановлено: двоє працівників, котрих було задіяно на виробництві хліба та хлібобулочних виробів у фізичної особи-підприємця, є громадянами іншої держави і відповідного дозволу на працевлаштування в Україні не отримували.

Загалом у роботодавця відсутні будь-які бухгалтерські документи щодо виплати заробітної плати працівникам та сплати податків.

Управлінням Держпраці у Чернівецькій області ухвалено рішення про накладення на суб’єкта господарювання штрафу в розмірі 416 тис. грн.

Протоколи щодо адмінвідповідальності фізичної особи-підприємця скеровано на розгляд до Шевченківського районного суду міста Чернівців. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:30 :37