вівторок, 5 грудня, 2017, 4:56 Світ
США відреагували на скандали навколо НАБУ

Офіційний Вашингтон висловив вкрай критичну реакцію на скандали, пов’язані з підривом антикорупційних зусиль в Україні.

Відповідну заяву оприлюднив у понеділок Державний департамент США, – повідомляє Укрінформ.

«Недавні події, включаючи підрив слідства у сфері корупції на високому рівні, арешти чиновників Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та вилучення чутливих файлів НАБУ, викликають занепокоєння щодо зобов’язань України боротися з корупцією», – підкреслюється в документі.

У Вашингтоні назвали ці дії спробою «підірвати незалежні антикорупційні інституції», яким США та інші країни надавали підтримку.

«Це підриває довіру громадськості та загрожує ризиком зменшення міжнародної підтримки України», – наголосили в Держдепі.

При цьому нагадуються слова держсекретаря США Рекса Тіллерсона: «Для України немає сенсу боротися за її тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу в корупції. Антикорупційні установи повинні підтримуватися, отримувати ресурси та бути захищеними».

У цьому зв’язку Сполучені Штати, «відображаючи вибір народу України», закликали всі гілки влади України до співпраці, щоб викорінити корупцію із суспільного життя.

«Знищення корупції є ключем для досягнення стабільності, безпеки та процвітання всіх українців», – наголошується в документі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 23:30 :47