Новини » Політика

Спектакль із Саакашвілі потрібен, щоб посіяти в людях ще більшу зневіру, – Юрій Тимошенко

Якби дійсно хотіли, то Саакашвілі затримали б уже давно. Натомість все, що зараз відбувається – це просто спектакль.

Таку думку висловив народний депутат України Юрій Тимошенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«У цьому всьому спектаклі я бачу те, що Саакашвілі дозволяли поводитися рівно настільки, наскільки його підставляли і провокували силовики. І весь цей цирк був потрібен тим темним силам, які керують державою задля того, щоб посіяти в людях ще більшу зневіру», – зауважив Тимошенко.

На думку депутата, Саакашвілі фактично став останнім розчаруванням для суспільства після Революції Гідності, коли надії та сподівання Майдану не збулися.

«Чергове сподівання було на Саакашвілі, мовляв, якщо ми своїм політикам вже не можемо вірити, то, можливо, він стане останньою надією. Відтак, українці створили собі кумира, а потім знову розчарувалися в ньому», – констатував народний депутат.

Він певен, що після того, що сталося, суспільство на довгі місяці, а може і роки, вже не повірить нікому, і ні за ким не підуть. А це саме те, що потрібно тим темним силам у державі, щоб далі контролювати ситуацію, вважає пан Тимошенко.

«Я категорично не підтримував те, що робив і робить Саакашвілі, але мені його дуже шкода як жертву, адже в цій ситуації він просто став маріонеткою. А ще більше шкода тих людей, які за ним пішли, і які йому повірили. Адже у кожній революції є заробітчани, а дійсно ідейні люди», – зазначив Юрій Тимошенко.

Loading...