вівторок, 5 грудня, 2017, 22:50 Політика
Савченко: Українське повстання виправдає себе тоді, коли жертвами стануть політики

Український народ має право на повстання, і це буде не «російська зима» і не грузинське повстання. Це буде українське повстання, яке виправдає себе і всі жертви Євромайдану і війни у той момент, коли, врешті-решт, жертвами стануть політики.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Надія Савченко.

Гостя програми, коментуючи сьогоднішні події щодо затримання, а потім звільнення лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі, зазначила, що останнім часом події в Україні виглядають як екшн та доводять західних партнерів до нерозуміння, а українців – до відчаю та прокльонів.

Надія Савченко заявила, що нині, коли у ВРУ генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднював плівки із записами розмов між Міхеїлом Саакашвілі та олігархом-утікачем Сергієм Курченком, у неї виникло запитання до пана Луценка.

«А якби підняли плівки Євромайдану, вони не так само звучали б і виглядали? Тільки чиї б там були голоси на тих плівках? Яценюка, Кличка, Тягнибока, Луценка, Порошенка – і всіх тих самих людей», – наголосила нардеп.

Надія Савченко зауважила, що все вимагає грошей. З її слів, ситуація виглядає так: хтось каже про потреби акції протесту, інший, що має гроші, пропонує кошти.

«Доведіть у суді, що це є злочином. Далі починається: а чиї це гроші? А яка різниця, чиї, – гроші не пахнуть. Євромайдан брав гроші Порошенка і витрачав, і різних політичних партій – «Батьківщини», «Удару»… всіх партій», – каже Надія Савченко.

З її слів, нині влада оперує словосполученнями «державний переворот», який начебто хоче здійснити Міхеїл Саакашвілі. Надія Савченко заявила, що її обурили слова Юрія Луценка про «підбурювання на повстання», адже, на її думку, український народ має право на повстання.

«Це буде не «російська зима», це буде не грузинське повстання, це не буде ще що-небудь, нав’язане нам, але це буде українське повстання, і воно, врешті-решт, виправдає себе і виправдає всі жертви, які принесла Україна на Євромайдані і під час війни, тоді, коли врешті-решт жертвами стануть політики», – заявила Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 11:48:03