вівторок, 5 грудня, 2017, 13:17 Київ
Новорічну ялинку привезуть під народні мелодії на Софійську площу до Києва

Доставка у столицю головної новорічної ялинки країни не обійшлася без пригод. З лісництва в Івано-Франківській області ялицю, якій 90 років, повинні були доставити до Києва вранці 3 грудня, але цьому завадили снігопади.

«Ми зараз вже на під’їзді до Києва, о 12:00 будемо на Софійській площі. Дорога складна, все занесло снігом... Наша ялинка велика. Вантажівка, яка її везе, займає дві з половиною смуги дороги, і ми їдемо дуже повільно. Нас зустріне машина, обладнана динаміками, з яких звучатимуть українські пісні. Так її і завеземо під народні мелодії на Софійську площу, де ялинку зустрінуть під бій барабанів. Відразу ж приступимо до її встановлення і прикрашання», – сказав Ігор Добруцький, організатор новорічного свята на Софійській площі, – передає «Сєгодня».

Він додає, що при транспортуванні хвоя ялинки зачепила лінію електропередач в одному з сіл. Їх уже полагодили.

Нагадаємо, головну новорічну ялинку столиці прикрасять 3,6 км неонових гірлянд, а за ялинкою буде створена особлива інсталяція – амфітеатр під казковим «зоряним небом» з 33 км гірлянд. Щодня ялинка світитиметься різними кольорами, а в новорічну ніч заграє всіма барвами одночасно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:28:38