Новини » Політика 5 грудня, 2017, 17:32
Нардеп: В операції щодо Саакашвілі брали участь і сам Курченко, і його довірена особа

Затримання Міхеїла Саакашвілі – це спільна операція Порошенка - Путіна та СБУ - ФСБ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат Віталій Купрій.

Гість програми, коментуючи продемонстровані сьогодні у ВРУ генпрокурором України Юрієм Луценком записи розмов між олігархом-втікачем Курченком та екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі, зауважив, що відчувається, що запис відбувався зі сторони довіреної особи Курченка і потім самого Курченка. Нардеп каже, що це відчутно через відлуння, через провокаційні питання.

«У мене склалося враження, що довірена особа Курченка, яку ніхто не розголошує, і сам Курченко, брали участь у цій спецоперації. Знаючи опосередковано Курченка, він ніколи би без ФСБ, без Кремля не погодився би на таку операцію. Для мене це однозначно: якщо таке відбулося, це була спільна операція Порошенко – Путін, ФСБ – СБУ», – заявив народний депутат.

Віталій Купрій ідеться про інкримінацію важких злочинів. Так, перше, про що говорив генпрокурор, це державна зрада.

«Я хотів виступити і пану Луценку нагадати, що він навіть не знає Кримінального кодексу. Немає тут державної зради і ніхто із правоохоронців не інкримінує державну зраду. Держзрада – це зовсім інша стаття. Тут інкримінується фінансування дій для повалення конституційного режиму… Ця стаття застосовувалася щодо сепаратистів або щодо бізнесменів, які фінансують сепаратистів», – зазначив гість програми.

Що ж до іншої статті, яка передбачає покарання за сприяння учасникам злочинних організацій, як наголосив Віталій Купрій, у нього теж викликає запитання.

«Організація Курченка судом встановлена, що злочинна? Не встановлена», – зазначив гість програми та додав, що запитання д Саакашвілі спровоковані.

Політик припустив, що Курченку представники української влади могли щось пообіцяти, щоб той виконав цю операцію. Віталій Купрій звернув увагу і на те, хто помічав купюри. На його думку – це сторона Курченка.

Нагадаємо, сьогодні зранку співробітники СБУ та ГПУ прийшли з обшуками до помешкання лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Саакашвілі затримали, проте прихильники екс-президента Грузії заблокували авто правоохоронців і звільнили його. Генпрокурор Юрій Луценко у ВРУ продемонстрував записи розмов олігарха-втікача Курченка та Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 03:11 :12