вівторок, 5 грудня, 2017, 13:33 Регіони
На Волині розслідують смерть в’язня у Луцькому СІЗО

Розслідування смерті засудженого у Луцькому слідчому ізоляторі перебуває під контролем прокуратури області.

Про це заявили у прес-службі прокуратури, – повідомив власкор IA ZIK.

За фактом смерті прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у якому досліджується питання імовірного умисного протиправного заподіяння смерті (ч. 1 ст. 115 КК України), неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків (ч. 1 ст. 140 КК України) та службового підроблення медичних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що смерть засудженого настала внаслідок захворювання. На час смерті на його тілі були наявні тілесні ушкодження у вигляді саден та синців, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до категорії легких та не перебувають у причинно-наслідковому зв’язку зі смертю.

Натепер доказів насильницької смерті засудженого у Луцькому слідчому ізоляторі не встановлено.

З метою повного, всебічного та неупередженого дослідження обставин смерті чоловіка у кримінальному провадженні проводяться комісійна судово-медична експертиза та інші необхідні слідчі дії, спрямовані на перевірку правильності діагнозу засудженого, внаслідок якого настала його смерть, обставин одержання тілесних ушкоджень та належності і достатності медичної допомоги, наданої йому як до, та і під час знаходження під контролем уповноважених органів держави.

Досудове розслідування у провадженні триває.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:48:46