вівторок, 5 грудня, 2017, 19:25 Економіка
Міжнародні резерви України становлять 18,9 млрд доларів, – НБУ

Міжнародні резерви України на 01 грудня 2017 року становили 18 905,7 млн дол. США (в еквіваленті) за попередніми даними. Таким чином, з початку цього року вони зросли майже на 22%, і вже вчетверте оновили максимум з січня 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

На динаміку обсягів міжнародних резервів за минулий місяць вплинули, зокрема, надходження на користь уряду в сумі 670,4 млн дол. США, у тому числі 664,0 млн дол. США – від розміщення облігацій внутрішньої державної позики, номінованих у валюті, а також витрати на виплати за зовнішнім боргом, а саме:

  • На користь Міжнародного валютного фонду було здійснено платежі у розмірі 447.1 млн. дол. США;
  • На обслуговування та погашення державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті було спрямовано 358,3 млн. дол. США, у тому числі 18,5 млн. дол. США – обслуговування облігацій зовнішньої державної позики та 282,2 млн. дол. США – на обслуговування і погашення за облігаціями внутрішньої державної позики.

На додаток, 100.0 млн. дол. США з міжнародних резервів у листопаді було спрямовано на повернення запозичених у жовтні коштів за операцією swap з уповноваженим банком.

Окрім того, 49.1 млн. дол. США минулого місяця було спрямовано на валютні інтервенції для згладжування надмірних коливань, викликаних тимчасовими факторами. З них 20,0 млн. дол. США було продано під час інтервенцій у формі запиту щодо найкращого курсу.

В той же час, НБУ купив на міжбанківському валютному ринку 188.0 млн. дол. США шляхом проведення інтервенцій у формі запиту щодо найкращого курсу. Таким чином, обсяг чистої купівлі Національним банком валюти на міжбанківському ринку для поповнення резервів у минулому місяці становив 138.9 млн. дол. США.

Станом на 01 грудня обсяг міжнародних резервів покриває 3.7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій Уряду і Національного банку.


Реклама

У сучасне життя в наш побут увійшли різноманітні цифрові технології. І з ними стало легше вирішувати побутові завдання. Замовити обід, покласти гроші на телефон, або замовити авіаквитки олайн може кожен, в кого є інтернет. Придбання електронного авіаквитка виключає можливість його втратити. Якщо для вас важливі ваші нерви і ваші гроші звертайтеся тільки до надійних фірм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 18:37:33