вівторок, 5 грудня, 2017, 22:05 Політика
Корчинська: Щоб спровокувати Саакашвілі, влада щось вагоме запропонувала Курченку

Відео проти Саакашвілі – це або підробка, або ж це виглядає так, що щось таке влада запропонувала пану Курченку, він чого він не зміг відмовитися, а відтак погодився взяти участь у провокації проти Саакашвілі.

Таку думку висловила народний депутат України Оксана Корчинська в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK.

«Події, які відбулися сьогодні довкола Саакашвілі, підтвердили, що влада не змогла побудувати вертикаль. В країні є криза всіх державних закладів, а зокрема силових структур, а тому навіть ті 80 мільярдів гривень, які витрачають на правоохоронні органи, не змогли гарантувати віддану роботу силовиків, оскільки вони все ж дозволили Саакашвілі втекти», – прокоментувала Корчинська.

Натомість те, що люди змогли відстояти Саакашвілі, на думку депутата означає, що українці не здали і внутрішній фронт, який стоїть сьогодні в Києві. Що ж до відео проти Саакашвілі, яке продемонстрував генпрокурор України в парламенті, то у Корчинської є дві версії

«Або ж це підробка та фабрикування доказів, що вже не раз відбувалося у нас в державі за правління різної влади. Або ж це виглядає так, що щось таке влада запропонувала пану Курченку, він чого він не зміг відмовитися, а відтак погодився взяти участь у провокаціє проти Саакашвілі», – припускає народний депутат.

Вірогідно, додає Корчинська, записуючий пристрій був на стороні Курченка, і запис вівся умисно. І якщо вірити записам, то пан Саакашвілі не розбирається, де і у кого в Україні можна брати гроші, відтак провокація спрацювала.

«Цинічність цієї ситуації полягає в тому, що в той час, коли генпрокурор Луценко виступав на трибуні Верховної Ради, у парламенті сиділо кілька десятків людей, яких фінансує той же Курченко, Янукович, Ахметов з Новинським та решта ворогів України. Але всі ці депутати залишаються легітимними», – зауважила Оксана Корчинська.

Читайте також: В операції щодо Саакашвілі брали участь і сам Курченко, і його довірена особа

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 17:38:51