Новини » Світ 5 грудня, 2017, 8:05
Іран оплатив лікування 114 тисяч мігрантів
Пацієнти в одній з лікарень Мешхеда Фото: ana.ir
Пацієнти в одній з лікарень Мешхеда Фото: ana.ir

В Ірані глава департаменту МВС у справах іноземців та іноземних мігрантів Ахмад Мохаммаді Фар заявив, що на даний момент 114 тисяч іноземних мігрантів з особливими захворюваннями отримали безкоштовне лікування завдяки державній страховій компанії «Саламат».

Про це передає «Іран сьогодні».

28 листопада в ході зустрічі главою Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Ірані Фар повідомив, що до 2015 року в Ірані навчалися близько 360 тисяч іноземних студентів. Він також додав, що згідно з вказівкою Верховного лідера ісламської республіки про необхідність навчання всіх мігрантів, 75 тисяч нелегальних іноземців були зараховані до навчальних закладів при тому, що Іран отримує найменшу міжнародну допомогу щодо мігрантів.

Крім того, глава Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Ірані зазначив, що «підтримка біженців в Ірані заслуговує похвали».

Іран відкрив для біженців свої кордони, школи, університети і лікарні, щоб іноземні мігранти могли користуватися всіма привілеями нарівні з громадянами. Офіційні особи ООН неодноразово високо оцінювали допомогу Ірану біженцям.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 22:06 :30