вівторок, 5 грудня, 2017, 17:31 Львів
Дрогобицькі депутати звернулися до уряду з пропозицією щодо будівництва альтернативних автошляхів

У Дрогобичі на сесії міської ради прийнято звернення до Кабінету міністрів України, міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Львівської обласної державної адміністрації з пропозиціями щодо будівництва нових шляхів через місто у випадку прийняття рішення щодо будівництва нового автошляху Дрогобич-Трускавець, спричиненого можливим погіршенням ситуації з проваллями неподалік Стебника.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Пропонується прокласти рух маршруту Дрогобич-Трускавець містом через вулиці Івана Франка – Горішня Брама – Бориславська – Фабрична – Трускавецька – Війтівська Гора – Млинарська – Стрийська.

Окрім цього, пропонується розглянути можливості зміни автобусного маршруту Самбір-Дрогобич-Стрий, який пролягає вулицями Самбірською – Лесі Українки – Стрийською на новозбудований маршрут: Самбірська – Наливайка – Гайдамацька – Вокзальна – Стрийська. Така зміна необхідна для розвантаження центральної вулиці міста – Лесі Українки.

Усі ці автошляхи запропоновано внести до переліку доріг загального користування державного значення.

Підставою для подання таких пропозицій до вищих ешелонів державної влади була пропозиція КУ «Інститут міста Дрогобича» про передачу з комунальної у державну власність доріг Дрогобича та звернення департаменту міського господарства про розгляд можливості будівництва альтернативної об’їзної дорого через місто Дрогобич.

Нагадаємо, через провалля між Дрогобичем та Стебником, яке утворилось наприкінці вересня, існує загроза руйнуванню автодороги Дрогобич-Трускавець, яка є важливою шляховою артерією для Дрогобича та регіону. У зв’язку з наявністю тріщин асфальтного покриття, та рішенням комісії з надзвичайних ситуацій від 30 вересня 2017 року, рух на зазначеному відрізку автодороги у будь-який момент може бути перекритим у разі погіршення ситуації з проваллям.

Про серйозність ситуації свідчить й те, що 23 листопада з робочим візитом на Дрогобиччину завітав перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, який провів нараду з представниками органів місцевого самоврядування на місці обвалу. Участь у цій нараді взяли і Дрогобицький міський голова Тарас Кучма спільно з представниками депутатського корпусу міськради. В ході наради було порушено питання щодо будівництва альтернативної дороги Дрогобич-Трускавець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:36 :26