вівторок, 5 грудня, 2017, 22:30 Політика
Дерев’янко порівняв статки генпрокурора Луценка і екс-президента Саакашвілі

Пан Саакашвілі, на відміну від олігарха Порошенка, бандитів Януковича та Курченка, і Луценка, який не може пояснити свої статки, не має таких величезних рахунків у декларації.

Таку думку висловив народний депутат України Юрій Дерев’янко в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK.

Депутат Деревянко переконаний, що партнери «брудного» Курченка використовують його для того, щоб дискредитувати Саакашвілі.

«Пан Саакашвілі, який двічі був президентом країни, на відміну від генпрокурора Юрія Луценка, не має ні дорогих квартири, ні авто та інших активів. Натомість Луценко жодного дня не працював у бізнесі, тому можна припустити, що всі його статки від ефективного бізнесу дружини», – зауважив Дерев’янко.

Депутат нагадав, коли Саакашвілі був на посаді президента в Грузії, то дійсно знищував корупцію, піднімав рівень життя людей в своїй країні, і це його реальні заслуги, які нікуди не дінуться.

«Між цими людьми є величезна різниця у менталітеті. Оскільки пан Саакашвілі, на відміну від олігарха Порошенка, бандитів Януковича та Курченка, і Луценка, який не може пояснити свої статки, не має таких величезних рахунків у декларації», – підкреслив Дерев’янко.

Читайте також, Корчинська: Щоб спровокувати Саакашвілі, влада щось вагоме запропонувала Курченку

Натомість, додає він, ті люди, які сьогодні перебувають при владі, розуміють, що Саакашвілі для них є загрозою, а тому роблять будь-які маніпуляції, підробляючи і компілюючи записи, щоб дискредитувати людину.

«Луценко у Раді, фактично погрожуючи, заявив, що дає усім 24 години, щоб вони переосмислили свої дії і пішли з під стін парламенту. У іншому випадку він пообіцяв, що застосує усі правоохоронні засоби, щоб зупинити протест. Таким чином генпрокурор України Луценко робить не тільки Саакашвілі, а й усіх активістів учасниками кримінальної справи щодо нібито державного перевороту», – констатував Юрій Дерев’янко. 

Читайте також: Дружина Саакашвілі прокоментувала сьогоднішні події в Києві

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:25 :06