вівторок, 5 грудня, 2017, 18:07 Спорт
Борчиня Тетяна Кіт – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками листопада

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками листопада 2017 року майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяну Кіт (на фото).

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Тетяна Кіт"

Цим почесним званням Тетяна вшанована за бронзову медаль на першому історичному чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів віком до 23 років, який з 21 по 26 листопада відбувся у м. Бидгощі (Польща).

Титулована представниця львівської школи боротьби, майстер спорту України міжнародного класу, чинна чемпіонка Європи серед жінок віком до 23 років Тетяна Кіт, завдяки блискучій технічній підготовленості не залишила жодних шансів своїм візаві на шляху до п’єдесталу, виборовши бронзову нагороду світового чемпіонату у ваговій категорії до 58 кг.

При цьому національна жіноча збірна команда України (U-23) стала другою в командному заліку чемпіонату світу, поступившись лише спортсменкам Японії!

Вітаємо Тетяну Кіт та її тренерів: Заслуженого тренера України Ореста Скобельського та Заслуженого майстра спорту України, срібного призера Ігор Олімпіади Андрія Стадніка.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування лауреатів спортивного листопада 2017 року.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Тетяна Кіт"

Довідка

Кіт Тетяна Орестівна, 01.09.1994 р.н., майстер спорту України міжнародного класу; тренери Скобельський О.З., Стаднік А.В.

Член національної збірної команди України з боротьби вільної.

Заняття спортом розпочала у Калуській ДЮСШ Івано-Франківської області. Після 8 класу поступила на навчання до Львівського училища фізичної культури.

Представляє ФСТ «Спартак».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:24:33