понеділок, 4 грудня, 2017, 17:14 Політика
Закон про деокупацію Донбасу буде проголосований, якщо надійде сигнал із США, – Голобуцький

Ті умови, які пропонує Росія щодо введення миротворчої місії на окуповані території України, роблять цю місію беззмістовною. Але якщо США дійдуть консенсусу з Росією, то законопроект «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України» може бути проголосований в українському парламенті.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) говорив політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Росія зараз готується до своїх президентських виборів. Виглядає на те, що вона ніби вже офіційно завершила сирійську кампанію, тому це для неї є плюсом. Можливо, був влітку варіант, що Путін поставить собі в плюс питання з Донбасом. Але судячи з усього, цього пункту не буде у його передвиборчій програмі», – розповів Голобуцький.

На його думку, Росія чекає на президентські вибори в Україні у 2019 році і спробує до влади привести більш лояльних до Кремля політиків.

«Якщо Росії вдасться втілити в життя свій план і вона зможе привести до влади більш лояльних політиків до себе, тоді їй буде простіше домовлятися. Адже люди, які виграють вибори, зможуть вголос говорити, що раніше була «хунта» при владі. Ми ж розуміємо, що, наприклад, український нардеп Бойко зараз турбується про своїх виборців. Адже в ОРДЛО точно не живуть виборці БПП чи «Батьківщини», а в першу чергу там є особи, які підтримують «Опозиційний блок» і всі відносно проросійські сили», – прокоментував він.

Голобуцький вважає, що законопроект про деокупацію все ж може бути проголосований українським парламентом, якщо надійде сигнал із США.

«Законопроект буде проголосований в тому випадку, якщо все ж таки буде якийсь сигнал зі США, що вони хоч у якомусь питанні «вламали» Росію. Хоча ті умови, які пропонує РФ, в принципі роблять беззмістовною взагалі миротворчу місію на Донбасі і будь-які там її дії. Тому що це просто буде профанацією. І американці це чудово розуміють. Тому цей процес буде нудний і довгий», – додав Голобуцький. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:19:23