понеділок, 4 грудня, 2017, 4:02 Світ
Російський експерт пояснив, чому Кремль раптово почав згортати військову операцію в Сирії

В листопаді президент РФ Володимир Путін раптово ошелешив новиною про швидке припинення військової операції в Сирії нібито в зв’язку з «розгромом» терористів ІДІЛ. Однак причина втечі абсолютно в іншому.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук колишній ідеолог війни на Донбасі, який раптово став критиком путінського режиму, Анатолій Несміян (Ель Мюрид).

Він звернув увагу на те, що, всупереч запевненням кремлівської пропаганди про знищення терористів, до цього ще дуже далеко. Однак, Кремль все одно почав згортати операцію. Тому кілька причин.

Перша – відсутність у РФ інструментів і можливостей для вирішення завдань в Сирії.

«Заслуга» Асада і Росії в «розгромі» ІДІЛ мінімальна. Кремль спрацював на підхваті у американської стратегії», – зазначив експерт звернувши увагу, що на «другорядному напрямку» без США Кремлю дуже довго і з великими втратами доводиться відвойовувати у терористів території. Так було, зокрема, з Дейр-ез-Зор.

«Заява Путіна про те, що звільнені 98 відсотків території Сирії – брехня і за фактом (у ІДІЛ навіть зараз близько 10% території) і по суті, через те, що половина території Сирії перебуває під контролем «опозиції» і сил СДС, до яких Кремль стосунку ніякого не має», – розповів Мюрид, уточнивши, що причина такої ситуації – абсолютно недієздатні угруповання «іхтамнєтов». І це з урахуванням бойовиків ПВК «Вагнер», які виконали в Сирії роль «гарматного м’яса». На щось більше у Кремля не вистачило ні мізків, ні грошей.

«Сьогодні йде підготовка до стратегічного відступу – Ми втікаємо, але мужньо», – зазначив експерт, уточнивши, що так просто з цього капкана Кремлю не вибратися і «іхтамнєти» ще довго будуть туди засилатися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 04:09:59