понеділок, 4 грудня, 2017, 14:06 Регіони
ОДА передала до Волиньради проект облбюджету-2018

Власне бачення, яким має бути обласний бюджет на 2018 рік, ОДА подала до Волиньради. Проект головного фінансового документа, за яким і житиме область увесь наступний рік, офіційно передано для подальшої роботи.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Варто нагадати, що у повноваженнях саме виконавчої вертикалі влади – напрацювання пропозицій та формування проекту бюджету. Далі ж облдержадміністрація офіційно подає документ у раду для подальшого розгляду та внесення змін під час розгляду на засіданнях профільних депутатських комісій.

За словами директора департаменту фінансів ОДА Ігоря Никитюка, загальний обсяг фінансових ресурсів обласного бюджету становитиме у 2018 році 7,8 млрд грн, з яких власні доходи – 1,6 млрд грн або 20,5%. Значна частина фінансового ресурсу обласного бюджету, яка сформована за рахунок трансфертів із державного бюджету, як і у попередніх роках, спрямовуватиметься бюджетам районів, міст та ОТГ, в тому числі для виконання державних програм соціального захисту та соціального забезпечення, функціонування на належному рівні установ освіти та охорони здоров’я. Обсяг такого ресурсу, який передається місцевим бюджетам області складає понад 4,3 млрд гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 14:33:36