понеділок, 4 грудня, 2017, 21:20 Політика
Нардеп БПП про Антикорупційний суд: Не вважаю його ефективним механізмом

Не думаю, що питання щодо створення Антикорупційного суду якимось чином може покращити ситуацію у боротьбі з корупцією.

Таку думку висловив народний депутат України Олег Недава в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

«В Україні вже створене досить серйозне антикорупційне законодавство, яке є одним із кращих в Європі та загалом у світі. Я також голосував і за створення НАБУ, і Антикорупційної прокуратури, і НАЗК, відтак ці органи вже працюють в Україні. Тому я не думаю, що питання щодо створення антикорупційного суду якимось чином може покращити ситуацію у боротьбі з корупцією», –зазначив Недава.

На думку депутата, чим більше говорять про те, що в Україні є корупція, а тому не потрібно нашій країні позичати та виділяти кошти, тим менш інвестиційно привабливою стає країна.

«Я вважаю, що сьогодні Антикорупційний суд не буде ефективним механізмом. Проте, якщо питання щодо створення такого суду буде винесене на голосування, то я його підтримую», – запевнив народний депутат.

Ведучий також зауважив, що представник Президента України у парламенті Іринка Луценко обіцяла, що через два тижні законопроект щодо Антикорупційного суду з’явиться у сесійній залі. Цей час уже пройшов, відтак, чи варто очікувати найближчим часом внесення законопроекту у парламент?

«Сьогодні це питання обговорювалося на засіданні фракції БПП, але не з погляду внесення законопроекту в парламент, а з погляду комунікації між силовими структурами, судами та слідчими підрозділами, які мають спільно працювати», – розповів Олег Недава.

Депутат вважає, що правоохоронним органам сьогодні ніхто не заважає розслідувати антикорупційні справи. До того ж, і звичайні суду можуть розглядати справи, які передала їм антикорупційна прокуратура.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 05:02 :12