понеділок, 4 грудня, 2017, 12:02 Регіони
На Рівненщині державна нерухомість незаконно перебувала в іпотеці

Господарським судом Рівненської області повністю підтримано позицію органів прокуратури Рівненської області та визнано недійсним договір іпотеки, згідно з яким встановлено обтяження на державні об’єкти нерухомості площею більше 1,2 тисячі квадратних метрів та вартістю понад 500 тис. гривень.

Як повідомили власкору IA ZIK у прес-службі прокуратури Рівненщини, йдеться про будівлі, що розташовані на території ВАТ «Рівненський завод високовольтної апаратури», які у 2013 році рішенням суду витребувано з незаконного володіння приватного підприємства та повернуто у власність держави в особі регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області.

Однак, як з’ясувалося, ще раніше приватне підприємство уклало з одним із банків договір іпотеки задля забезпечення виконання кредитних зобов’язань за рахунок нерухомого майна, яким насправді ніколи законно не володіло.

У зв’язку з тим, що зазначені обставини унеможливлювали здійснення державним органом, як власником, користування та розпорядження нерухомістю, органами прокуратури області заявлено до суду відповідний позов, який задоволено у повному обсязі.

Таким чином, за реагування прокуратури Рівненщини захищено інтереси держави у сфері власності та скасовано підстави накладення обтяження на об’єкти нерухомості вартістю понад півмільйона гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 11:49:38