Новини » Політика 4 грудня, 2017, 19:10
Луценку прогнозують долю Шокіна

Для того, аби в Україну йшли інвестиції потрібно, щоб Генпрокурор Юрій Луценко не дозволяв собі лаятися на ФБР. Після таких заяв я не виключаю, що він може закінчити так само, як його попередник.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса.

«Насправді українська економіка зростає, бо в нас низька база і нам є куди рости. Поки світова кон'юнктура дуже добра, ці 2-3% зростання для України зовсім не проблема. Але треба мати на увазі, що вона дуже добра вже довгий час і це все може скінчитися. Але якщо так буде продовжуватись, то в нас не буде проблем зростати такими темпами», – вважає пан Фурса.

Як зауважив інвестбанкір, колими говоримо про умови для інвестицій, то маємо на увазі зростання 10% на рік, а не 2-3%.

«Для цього потрібні серйозні інвестиції. Також потрібно, щоб Генпрокурор не дозволяв собі лаятися на ФБР. Я пам'ятаю, як йшов з посади минулий очільник ГПУ, коли це була умова видачі наступного траншу американської допомоги. Я не виключаю, що цей може закінчити так само. Можливо, цього разу в Держдепі будуть розумніші і разом з вимогою прибрати цього поставлять умову призначити адекватну людину», – відзначив Сергій Фурса.

На переконання гостя програми, боротьба з корупцією може призвести, що в Україні буде 5-10% зростання. Проте, поки йде боротьба з антикорупціонерами, зростання буде 2%, це природній процес.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 10:26 :24