Новини » Політика 2 грудня, 2017, 21:20
Сергій Лещенко: Орган, який виявився поза системою «договірняків», намагаються знищити

Усі старі корумповані еліти об’єдналися з єдиною метою – НАБУ потрібно нейтралізувати за будь-яку ціну до початку активної фази виборчої кампанії.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко заявив народний депутат України (фракція БПП) Сергій Лещенко.

Політик, коментуючи «війни» між правоохоронними органами в Україні, зазначив, що незабаром до переліку із ГПУ, СБУ, НАБУ та інших можна буде додати ДБР, адже це «черговий трофей, який з’явився у Президента у гірлянді силових структур, які він собі поставив під контроль».

На думку Сергія Лещенка, останні півтора року відбувається намагання знищити орган, який виявився поза системою «договірняків» і кругової поруки, – НАБУ. Гість програми наголосив, що раніше такого не було, щоб політиків брали під варту, досліджували їхні корупційні діяння

«Це вперше в Україні такий феномен, і всі старі корумповані еліти об’єдналися з єдиною метою – НАБУ потрібно нейтралізувати за будь-яку ціну до початку активної фази виборчої кампанії», – заявив депутат.

З його слів, чергова провокація із метою нейтралізації НАБУ відбулася, коли СБУ «злила» інформацію про спостереження, яке ведуть детективи НАБУ, фігурантам справи щодо хабарництва у Державній міграційній службі України.

«НАБУ можна знищити різними способами. Перше – це аудитор, якого кожного парламентського тижня намагаються пропхати», – заявив Сергій Лещенко та додав, що серед іншого – провадження щодо очільника НАБУ Артема Ситника, різні законодавчі ініціативи, як позбавити НАБУ підслідності, тощо.

«Тобто, робиться все, щоб не було цього органу у тому вигляді, як він є, тому що він вийшов з-під контролю», – заявив Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:28 :25