Новини » Суспільство

Події в «ЛНР» застали Москву зненацька, – Пономарьов

Москва має колосальний вплив на переворот у терористичному угрупованню «Луганська народна республіка», проте ніяк не контролює процес.

Відповідну думку висловив екс-депутат російської Держдуми Ілля Пономарьов в інтерв’ю «Апострофу».

Сулейман Керімов мав відношення до фінансування так званої ЛНР

«Прізвище Плотницький я називав як одного з тих людей, які перебувають у нестабільній ситуації, як людину, яка буде в критичний момент рятувати себе. Є люди і в так званій ДНР, які теж перебувають у такому обмеженому положенні. Там ситуація у всіх змінюється, йде час», – заявив він.

За його словами, на території «ЛНР» перебувають маріонетки, які Москва смикає за ниточки. Кремль і російський уряд контролюють фінансові потоки і військові постачання на ці території. Він зазначив, що відсутність контролю з боку РФ саме і показала історія з «ЛНР».

«По-перше, вони не змогли продіагностувати початок цього конфлікту, незважаючи на прослушку, спостереження, безпосередню присутність людей із великими зірками на погонах на цій території. Це застало Москву зненацька, вони цього не бачили. По-друге, вони не змогли швидко врегулювати цю історію, не змогли домогтися того, щоб сторони відкотилися на вихідні позиції, вони були змушені вдаватися до зовнішньої військової сили для того, щоб зупинити цю історію», – заявив він.

Він нагадав, що з «ДНР» прийшли війська, щоб погасити конфлікт. А військову силу місцеві жителі не можуть сприйматися дуже позитивно. За словами Пономарьова, питання об’єднання псевдореспублік стояло уже давно. Але в Кремлі цю тему всіляко гасили, бо розводки набагато легше давати в два центри.

«Це ми зараз і побачили: коли треба було вирішувати проблему в Луганську, прийшли війська з Донецька. Якщо, не дай Бог, виникне проблема в Донецьку, то прийдуть війська з Луганська. Це зручний механізм для вирішення питань», – зазначив він.

 

Loading...