субота, 2 грудня, 2017, 23:10 Політика
Назва «Міхомайдан» – це приниження людей, – Лещенко

Українці збираються на мітинги для того, щоб показати владі свій протест і через нього зробити кращим життя кожної людини. Тому називати осіб, які хочуть кращого майбутнього «Міхомайданом» чи «Лещенкомайданом» є приниженням.

Про це в ефірі програми «FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко» заявив народний депутат України (фракція БПП) Сергій Лещенко.

«Українці вже втомилися від протестів. Адже вони давали кредит довіри чинному президенту і його команді сподіваючись, що отримавши ще один шанс він присвятить себе на посаді не відворотнім змінам, а не наповненням своїх офшорних рахунків грошима. Тому розчарувавшись люди не готові в чергове йти на вулиці і я це розумію», – сказав Лещенко.

Але він вважає, що навіть, якщо завтра збереться хоча б 50 осіб, не треба закривати очі на проблеми.

«Ми, як депутати повинні робити те, що нам належить, переконувати, виступати, надсилати відповідні звернення і готувати відповідні законопроекти. Тому що це наша місія і це наше завдання в політиці. В мене немає своєї офшорної компанії, яка заробляє на якомусь державному підприємстві і не я призначав свого кума заступником міністра. Більше того, в мене немає в системі ProZoro своєї фірми-прокладки, яка там заробляє.Все, що я роблю в політиці, це те, що ви бачите. Повірте, якщо люди будуть незадоволені тим, як я працюю, вони проголосують на наступних виборах до парламенту відповідним чином. І я не буду більше в політиці», – наголосив він.

Читайте також, Лещенко про виключення із фракції БПП: У країні діє політичне кріпосне право

Щодо завтрашнього маршу за народний імпічмент, який має відбутися в Києві він сказав, що дуже є принизливо, коли такі заходи називають «Міхомайданом» чи «Лещенкомайданом».

«Люди збираються для того, щоб показати владі свій протест. Щоб через нього зробити життя кращим.. Тому що те, що відбувається – це складова іншого процесу, вимога ухвалити потрібні зміни до законів щодо боротьби з корупцією, антикорупційного суду і головне нового закону про вибори. Тому що саме через парламентські вибори в політику приходять корупціонери», – вважає Лещенко.

Читайте також: Лещенко пояснив, що таке «народний імпічмент», яким погрожують Порошенку

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:22:16