субота, 2 грудня, 2017, 22:25 Політика
Нардеп Лещенко: Нині до СБУ ставляться, як до рекетирсько-комерційного департаменту

Служба безпеки України не була реформована взагалі, і якою була з 90-х років, також і залишилася. Там відбувається лише один процес – деградація кадрів.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко заявив народний депутат України (фракція БПП) Сергій Лещенко.

Гість програми заявив, що СБУ є спільником корупціонерів.

«Це абсурд, бо в країні, яка воює, спецслужба повинна бути союзником боротьби з корупцією. Але подивіться: у нас СБУ не здатна попередити теракти в країні, у нас СБУ не здатна врятувати своїх спецагентів, яких підривають в Україні, і вона опікується тим, щоб допомогти черговому корупціонеру піти від відповідальності. Мені здається, що щось негаразд у цьому монастирі – СБУ», – наголосив народний депутат.

Політик вважає, що причини цього криються у тому, що Служба безпеки України не була реформована взагалі.

«Вона якою була з 90-х років, також і залишилася. Там відбувається лише один процес – деградація кадрів», – заявив Сергій Лещенко.

Гість програми нагадав, що раніше до СБУ ставилися з повагою, а нині, як до «рекетирсько-комерційного департаменту при державних коридорах найвищого рівня».

«При цьому, проекти реформ, які писалися за участі НАТО, ЄС, припадають пилом в Адміністрації Президента», – заявив Сергій Лещенко.

Гість програми повідомив, що нещодавно йому до рук потрапив документ, у якому йдеться про те, що СБУ доручають займатися розслідувати діяльність Центру Бендукідзе.

«Центру, який є аналітичною установою і єдина провина якого є у тому, що один із засновників є міністр фінансів Данилюк, проти якого зараз теж ополчилися усі найвищі посадові особи. Це абсурд», – наголосив Сергій Лещенко.

З його слів, міністр Данилюк став «незручним», бо не погоджувався на афери та схеми Банкової.

«Тому що Банковій треба створити нову податкову поліцію, Данилюк пропонує іншу схему, і його в цій ініціативі повністю заблоковано. Але головне, що Данилюк викрив махінації із фіктивними податками на додану вартість якраз у Київській податковій, якою управляє пряма креатура Адміністрації Президента пані Демченко», – наголосив Сергій Лещенко та додав, що СБУ бігає за міністром фінансів та вивчає документи Центру Бендукідзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 12:21:50